O mnie

KONTAKT: FEEDYOUSTRAWBERRIES@GMAIL.COM

 

Tak naprawdę wcale nie nazywam się Pola.

o mnie

Jeśli jesteś tutaj i czytasz ten tekst, to zapewne chcesz czegoś się o mnie dowiedzieć. Inaczej nie byłoby Cię w zakładce „O mnie”.

Jestem Paulina, mam 19 lat.

Ta strona powstała w maju 2017, ale początkowo funkcjonowała pod nazwą „nafreelansie.pl” – która nijak miała się do zawartości – i była jednym wielkim śmietnikiem. Postanowiłam pozbierać to wszystko w jakąś całość końcem kwietnia 2018. Tak narodziła się Pola Patola.

Moją największą pasją są podróże. Na ten moment odwiedziłam 11 państw i bardzo chciałabym sukcesywnie wydłużać tę listę. Ostatnim krajem, jaki podbiłam, była Gruzja, gdzie spędziłam dwa tygodnie. Była to moja pierwsza samotna wyprawa, którą zorganizowałam w 100% sama, z czego jestem dumna. Wróciłam stamtąd z ogromnym apetytem na więcej – dobrze się nie rozpakowałam, a już zaczęłam myśleć nad kolejną podróżą.

To właśnie chcę uczynić główną tematyką tej strony, jednak w tak zwanym międzyczasie piszę też inne teksty, dotyczące moich pozostałych zainteresowań. Są to, między innymi, historia, języki, muzyka czy książki, a więc takie tematy się tutaj przewijają. Lubię też oddać się refleksjom odnośnie otaczającej mnie rzeczywistości, co, od czasu do czasu, robię w postach na tej stronie.

No i to chyba najważniejsze fakty „o mnie”.

Jeśli Cię zainteresowałam swoją osobą, to jest mi niezmiernie miło, zapraszam ponownie do mojego kącika w internetach. Jeśli po przeczytaniu tego patetycznego opisu nie czujesz do mnie mięty, to daj mi jeszcze szansę i przeczytaj jakiś wpis – ja sama nie czytam raczej zakładek „O mnie” u innych blogerów, a już na pewno nie przy pierwszym spotkaniu, bo łatwiej im przekonać mnie swoją twórczością, więc Cię rozumiem.

Zatem czuj się jak u siebie, a jeśli masz jakieś pytania, na które nie odpowiedziałam tutaj ani w żadnym poście, to śmiało pisz, mejla masz na górze. Odpisuję wszystkim – prędzej lub później, ale staram się prędzej.

Uff, ciężko było, ale mi się udało napisać coś „O mnie”. Chociaż w sumie… cała ta strona jest o mnie.